حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم Gwen 2018 گوئن دوبله فارسی
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :در زیبایی زیبای Snowdonia قرن نوزدهم ، یک دختر جوان سعی می کند خانه خود را در کنار هم نگه دارد. مبارزه با بیماری مرموز مادرش ، غیبت پدرش و یک شرکت معدن بی رحمانه که در سرزمینشان تجاوز می کند. ظلمت روزافزون شروع به گرفتن خانه اش می کند ، و جامعه مشکوک محلی گوئن و خانواده را روشن می کند.

دانلود فیلم Gwen 2018 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Gwen 2018 با لینک مستقیم دیبا موویز

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم گوئن 2018

خلاصه داستان :

در زیبایی زیبای Snowdonia قرن نوزدهم ، یک دختر جوان سعی می کند خانه خود را در کنار هم نگه دارد. مبارزه با بیماری مرموز مادرش ، غیبت پدرش و یک شرکت معدن بی رحمانه که در سرزمینشان تجاوز می کند. ظلمت روزافزون شروع به گرفتن خانه اش می کند ، و جامعه مشکوک محلی گوئن و خانواده را روشن می کند.

این فیلم زیبا رو از دست ندید : دانلود فیلم Violet Evergarden 2019

این انیمیشن خوش ساخت رو ببینید حتما : دانلود فیلم Crazy Birds 2019

چگونه در روی زمین این فقط 6 را می دهد؟ فیلمبرداری کاملاً زرق و برق دار است. خط داستانی بسیار مشکوک است ، پیام اصلی قانع کننده و ظالمانه است. شاید این روزها عاقلانه نباشد که سرمایه داری بی پروا را در یک نور منفی به تصویر بکشیم. اگرچه ، آزادی های چشمگیر وجود داشته است ، اما جنبش بی رحمانه محاصره ، تجاوز به حومه شهر ، و طمع حیرت انگیز و ماسوخیسم بی رحمانه صنعتگرایی اولیه کنترل نشده ، افسانه ای نیست. من این فیلم را توصیه می کنم.

 

دانلود فیلم خارجی با دوبله فارسی بدون سانسور

 

لینک های کوتاه مطلب :

is.gd v.gd v.ht clck.ru shrtco.de

لینک های دانلود
  • 8 سپتامبر 2020
  • 0
  • 1,575 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0