حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم Heroic Losers 2019 دوبله فارسی

خلاصه داستان :در آگوست سال 2001، در شهر کوچک “آلسینا” که جمعیت و منابع کمی دارد ، بازیکن سابق فوتبال فرمین و همسرش تصمیم می گیرند یک سیلوی متروکه را بخرند و آن را احیا کنند و شروع به استخدام افراد برای کار کنند، به این امید که بتوانند تجارت شهر کوچک شان را رونق دهند ولی ….

دانلود فیلم Heroic Losers 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Heroic Losers 2019 با لینک مستقیم دیبا موویز

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم بازندگان قهرمان 2019

خلاصه داستان :

آگوست 2001 ، آلسینا (شرق به آرژانتین ، نزدیک به اقیانوس اطلس). در یک شهر کوچک با فقدان جمعیت و منابع ، بازیکن سابق فوتبال فرمین Pelassi و همسرش Lidia تصمیم می گیرند برای خرید یک سیلوی متروکه اقدام به خرید یک سیلوی متروکه برای احیای آن و استخدام افراد برای کار کنند ، به این امید که بتوانند تجارت Alsina را پس بگیرند.

صحبت با دیگران با دوستان در سن آنتونیو فونتانا (یک آنارشیست خود اعلام شده و هوادار باکونین) ، رئیس ایستگاه قطار روولو بلانوند ، کارشناس قرقره مواد منفجره Atanasio Medina ، کارمند لارگیو تاجر و ساده لوح و نه بسیار باهوش اما دوست داشتنی خوزه و برادران الیادو گومز ، مبلغی معادل 158،000 دلار جمع می شوند.

نداشتن بانکی در آلسینا ، Fermín و Lidia در شهر همسایه Villagrán سفر می کنند تا پول خود را در یک صندوق امانت با اعتماد به Alvarado مدیر بانک بگذرانند تا بتوانند آن را حفظ کنند در حالی که آنها سعی می کنند با صاحب سیلو مذاکره کنند تا قیمت اصلی 300،000 دلار را کاهش دهند. . بنابراین ، آلوارادو فرمین را متقاعد می کند تا بتواند از صندوق امانات به بانک خود مبلغی را تغییر دهد

 

دانلود سریال The Witcher

دانلود سریال هم گناه تمامی قسمت ها

لینک های کوتاه مطلب :

is.gd v.gd v.ht clck.ru shrtco.de

لینک های دانلود
  • 29 آگوست 2020
  • 0
  • 1,775 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0