حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم Good Boys 2019

خلاصه داستان :فیلم پسران خوب 2019 ; داستان این فیلم درباره‌ی سه پسر بچه است که یکی از آنها به نام مکس که  دوازده ساله می باشد پس از دعوت به یک مهمانی بزرگ دچار استرس و اضطراب شدیدی می‌شود. او که به دنبال فوت و فن‌های رفتن به مهمانی است همراه دوستان صمیمی خودش به نام های  ثور و لوکاس تصمیم می‌گیرد از پهپاد پدرش برای زیر نظر گرفتن و تعقیب همسایه استفاده کنند. اما پهپاد نابود می‌گردد و آنها مجبور می‌شوند تا قبل از اینکه پدر مکس این موضوع را متوجه شود آنرا تعمیر و یا جایگزینی برای آن پیدا کنند. بچه‌ها مدرسه را رها کرده وارد ماموریتی عجیب و غریب در در دره سن فرناندو می‌شوند که...

دانلود فیلم Good Boys 2019 لینک مستقیم

خلاصه داستان فیلم

مکس 12 ساله که در اولین مهمانی بوسه خود دعوت شده است از بهترین دوستانش لوکاس و ثور می خواهد تا در مورد چگونگی چیرگی کمک های بسیار لازم را انجام دهد. هنگامی که آنها به بن بست رسیدند ، مکس تصمیم می گیرد از هواپیماهای بدون سرنشین پدرش برای جاسوسی در دختران نوجوان در آینده استفاده کند.

هنگامی که پسران هواپیمای بدون سرنشین را از دست می دهند ، آنها را از مدرسه دور می کنند و نقشه ای را برای بازیابی آن قبل از اینکه پدر مکس بتواند بفهمد چه اتفاقی افتاده است ، می گیرد.

 

این سریال زیبا رو از دست ندید : دانلود سریال The Witcher

 

لینک های کوتاه مطلب

is.gd v.gd v.ht clck.ru ulvis.net shrtco.de

  • 19 آوریل 2020
  • 0
  • 3,062 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0