حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم Recep Ivedik 2 2009

دانلود فیلم Recep Ivedik 2 2009

خلاصه داستان :قسمت دوم از سری فیلم های «رجب ایودیک». داستان فیلم هیچ ربطی به قسمت قبلی ندارد. موضوع این فیلم در مورد مادر بزرگ پیر رجب است که سعی دارد به نحوی این پسر را آدم کند…

دانلود فیلم Recep Ivedik 2 2009 زیرنویس فارسی

داستان فیلم :

ساهان فقط این فیلم را ساخته است زیرا طرح او “رید ایوویک” در “Dikkat Sahan Cikabilir” بسیار مورد علاقه و تماشای میلیون ها نفر در یوتیوب و وب سایت های دیگر بود. او می توانست به راحتی درباره هر شخصیت دیگری که در نمایشش بازی کرده بود ، فیلم بسازد. به نظر می رسد داستان او بسیار شبیه به علی ج است. علی ج فقط بورات را ساخت چون بهترین شخصیت محبوب در “نمایش علی ج” بود.

 

رجب 6 رو هم می تونید از لینک روبرو دریافت کنید : دانلود فیلم رجب ایودیک 6 دوبله فارسی بدون سانسور

 

بیایید یک چیز را مستقیم بگیریم ، اکثر مردم ریس آیوویک 1 و 2 را تماشا کردند ، زیرا آنها قبلاً این طرح را در تلویزیون دیده بودند و آن را دوست داشتند ، بنابراین آنها دقیقاً می دانستند که چه انتظاری از فیلم دارم ، دقیقاً مثل من.

بیشتر افرادی که از این فیلم لذت نبردند ، احتمالاً هرگز پیشاپیش طرح او را از طریق تلویزیون تماشا نمی کردند ، بنابراین ناامید می شدند.می توانم موافق باشم که این فیلم یک فیلم کمدی مستقیم به جلو نیست و با هر آنچه که قبلاً دیده ام متفاوت است اما هنوز هم سرگرم کننده است.

 

همچنین واسه دیدن همه قسمت های Recep Ivedik کلیک کنید.

 

لینک های کوتاه مطلب

is.gd v.gd v.ht clck.ru ulvis.net shrtco.de

لینک های دانلود
  • 29 آگوست 2020
  • 0
  • 1,534 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0