حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم Recep Ivedik 5 2017
همراه با نسخه دوبله فارسی

دانلود فیلم Recep Ivedik 5 2017

خلاصه داستان :رجب پس از مرگ دوستش، تصمیم میگیرد تا به آخرین قرارداد کاری دوستش رسیدگی کند. او باید با اتوبوس دوست مرحومش عده ای ورزشکار را برای شرکت در رقابت های بین المللی به خارج از کشور ببرد. ولی ناگهان ورزشکاران با مشکلی روبرو میشوند و رجب تصمیم میگیرد تا به روش خودش این مشکل را برطرف کند…

دانلود فیلم Recep Ivedik 5 2017 دوبله فارسی

داستان فیلم :

در دیدار تسلیت در مراسم تشییع جنازه اسمت ، رجس ایوویک به دلیل آخرین قرارداد کار ناتمام خود که باعث وضعیت اقتصادی سخت برای خانواده شده است ، از بقیه اعضای خانواده اسمت احساس تأسف می کند. بنابراین ، رج تصمیم می گیرد که با جایگزین کردن خود به عنوان راننده اتوبوس و حمل و نقل گروهی از ورزشکاران ، آخرین کار اسمیت را تمام کند.

 

رجب 6 رو هم می تونید از لینک روبرو دریافت کنید : دانلود فیلم رجب ایودیک 6 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود سریال آقازاده Aghazadeh

اگرچه انتظار می رود که رجس و دوست همراه وی نورالله این سفر کوتاه باشد ، اما آنها می آموزند که دلیل این نیست که آنها باید ورزشکاران ملی جوان را به یک سازمان ورزشی در یک کشور خارجی منتقل کنند. این شروع می شود که آنها ماجراجویی برگشت ناپذیر داشته باشند. وقتی آنها در جاده هستند ، اتفاقات ناگوار رخ می دهد و بحران برای تیم ظاهر می شود.

همچنین واسه دیدن همه قسمت های Recep Ivedik کلیک کنید.

رجب که فقط به پیروزی اعتقاد دارد ، کنترل اوضاع را در دست می گیرد و روش های خاص خود را تدوین می کند تا تیم در حالی که با همه اتفاقات خنده دار روبرو می شود ، موفق شود. با کمدی منحصر به فرد خود ، رجس اودویک ماجراجویی خود را در این داستان پنجم ادامه می دهد.

لینک های کوتاه مطلب

is.gd v.gd v.ht clck.ru ulvis.net shrtco.de

لینک های دانلود
  • 29 آگوست 2020
  • 0
  • 1,901 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0