حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم The Way Back 2020 زیرنویس چسبیده
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :جک کانینگهام در دبیرستان همه چیز را برای او در نظر داشت. یک فن بسکتبال ، او می توانست بلیط خود را به دانشکده یا حتی جوانب مثبت بکشد ، اما در عوض ، او تصمیم گرفت تا از بازی دور شود و آینده خود را از دست بدهد. روزهای جلال جک به مدت طولانی از بین رفته اند ... اما ، همانطور که معلوم است ، فراموش نمی شود. سالها بعد ، وقتی از او خواسته می شود تا تیم بسکتبال مبارز را در رشته آلما مربی کند ، زندگی خود را پس می گیرد.

دانلود فیلم The Way Back 2020 دوبله فارسی

خلاصه داستان فیلم :

هر وقت یک فیلم جدید بسکتبال به بازار می آید ، من همیشه کنجکاو هستم ببینم چگونه بازی به تصویر کشیده می شود و از چه عناصری برای تمایز فیلم از پیشینیان استفاده می شود. پس از تماشای من ، فهمیدم که The Way Back یک فیلم کاملاً بسکتبال نیست بلکه داستان مردی است که در زندگی گیر می افتد و از ورزش به عنوان شاخه ای استفاده می کند تا مانع از برخورد او در زمین شود.

دانلود فیلم The Way Back 2020 زیرنویس فارسی چسبیده

بن افلک عملکرد قانع کننده مردی را که با شیاطینش مبارزه می کند ، تأثیر می گذارد و با وجود اینکه بسکتبال می تواند خوشبختی خود را وارد زندگی خود کند ، هرگز نمی تواند زخمهای خود را بهبود ببخشد. با توجه به اینکه خلاقیت با فیلم های ورزشی چقدر دشوار است ، از طریق روایت خود ، این فیلم قادر است لمس خودش را بکند که باعث می شود هواداران بسکتبال از نعمت ، واقع گرایی و نگرش نسبت به بازی لذت ببرند. موسیقی مستحق ذکر جداگانه است زیرا بر طبیعت نمایشی فیلم تأثیر می گذارد.

دانلود فیلم The Way Back 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

جک کانینگهام در دبیرستان همه چیز را برای او در نظر داشت. یک فن بسکتبال ، او می توانست بلیط خود را به دانشکده یا حتی جوانب مثبت بکشد ، اما در عوض ، او تصمیم گرفت تا از بازی دور شود و آینده خود را از دست بدهد. روزهای جلال جک به مدت طولانی از بین رفته اند … اما ، همانطور که معلوم است ، فراموش نمی شود. سالها بعد ، وقتی از او خواسته می شود تا تیم بسکتبال مبارز را در رشته آلما مربی کند ، زندگی خود را پس می گیرد.

 

 

دانلود سریال The Witcher

دانلود سریال هم گناه تمامی قسمت ها

لینک های کوتاه مطلب
لینک های دانلود
  • 29 آگوست 2020
  • 1
  • 919 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 1

آواتار کاربر محمد
محمدمهمان
2020-04-09

ممنون از سایت دیبا موویز . لطفا دوبله فارسی رو هم قرار بدید

پاسخ