حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم The Gentlemen 2019 زیرنویس فارسی چسبیده

خلاصه داستان :یک فارغ التحصیل با استعداد آکسفورد با استفاده از ذهن بی نظیر خود و جسارت بی سابقه ای ، با استفاده از املاک یک اشرافی انگلیسی فقیر انگلیس ، با طرح غنی سازی غیرقانونی روبرو شد. با این حال ، هنگامی که او تصمیم به فروش تجارت خود را به یک طایفه تأثیرگذار میلیاردرهای ایالات متحده آمریکا ، آقایان کمتر جذاب اما سختگیر در راه او ایستاده اند. مبادله حسن نیت ارائه شده است که قطعاً بدون تیراندازی و یک زن و شوهر تصادف انجام نمی شود.

دانلود فیلم The Gentlemen 2019 لینک مستقیم

خلاصه داستان فیلم :

آیا تاکنون در یک فیلم گای ریچی عملکرد بدی رخ داده است؟ اگر وجود دارد من آن را متوجه نشده ام. او توانایی زینتی در بازیگران متوسط ​​و عالی کردن آنها و همچنین بازیگران بسیار عالی و گرفتن بیشتر از آنها را دارد. معدود کارگردانانی هستند که در این زمینه تخصص دارند اما ریچی دقیقاً در صدر قرار دارد. بازیگران “آقایان” بسیار جذاب است ، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که آنها یک رفتار مطلق برای تماشا هستند.

انیمیشن زیبای اسکوب : دانلود فیلم Scoob 2020

متیو مک کاناوی در نقش خود که در آن متولد شده است در نقش خود است ، چارلی هونام یکی از جالبترین شخصیت هایی را که من کاملاً دیدم بازی می کند ، کالین فارل نیز خنده دار و مضحک است و همچنین خنک است و سپس هیو گرانت یکی از بهترین نمایش ها را به من می دهد. تا به حال از او دیده ام. در واقع گرانت خیلی خوب بود حتی صدای او را نمی شناختم و مجبورم از این سؤال کنم که آیا آنها آن را لقب داده اند یا نه. آنها نه ، او فقط میخ آن را میخکوب می کرد.

دانلود فیلم The Gentlemen 2019 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم The Gentlemen 2019 زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

سبکی که این فیلم دارد تماشای آن بسیار جالب است. اگر فیلم های قبلی قبلی ریچی (“قفل ، سهام و دو بشکه سیگاری” ، “ربودن” ، “RocknRolla” را دیده اید) ، می دانید که من درباره چه چیزی صحبت می کنم. قدم زدن با سرعت رعد و برق حرکت می کند ، گفتگو سریع ، هوشمندانه و عمیق تر از آن است که ابتدا بدانید و درگیری همیشه چند لایه است. این یکی در حقیقت به روشی کاملاً منحصر به فرد گفته می شود که چند شخصیت از رویدادهایی اتفاق می افتند که پیش از این اتفاق افتاده اند و آن را با مهارت کار می کنند. این داستان را می شکند و فضای خلاقیت را در روند داستان گویی و همچنین طنز می بخشد.

دانلود فیلم The Gentlemen 2019 دوبله فارسی

هر وقت می بینم که ریچی فیلمی ساخته است که هیجان انگیز نیست ، کمی ناامید می شوم. این طور نیست که کارهای دیگری که او انجام می دهد بد است (“Swept Away” یک استثناء بدیهی است) ، بلکه او فقط به این سبک فیلم لعنتی خوب است. او بهترین کار در تجارت است و اگر او فقط برای بقیه کار خود این کارها را انجام می داد من یک مرد بسیار خوشحال خواهم بود این یک فیلم عالی است که ارزش وقت و هزینه شما را دارد.

 

دانلود سریال The Witcher

دانلود سریال هم گناه تمامی قسمت ها

لینک های کوتاه مطلب
  • 24 آوریل 2020
  • 1
  • 3,902 views
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 1

آواتار کاربر Mostafa9477
Mostafa9477عضو
2020-09-04

link DL ku?

پاسخ